ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ / РАННІЙ ВІК

05.05.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. КОНСТРУЮВАННЯ ( І молодша група)

Заняття: Конструювання.

 

Тема:” Меблі для Катрусі”.

Download
меблі для Катрусі.pdf
Adobe Acrobat Document 602.8 KB

04.05.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З СОЦІУМОМ (І молодша група)

Заняття: ознайомлення з соціумом.

 

Тема” Хто я?”.

Download
Хто я І молодша.pdf
Adobe Acrobat Document 534.5 KB

29.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ. МАЛЮВАННЯ (І молодша група)

Заняття: Розвиток мовлення.

 

Тема: “Весняні турботи”.        

Download
мовленнєвий розвиток І молодша Весняні т
Adobe Acrobat Document 619.1 KB

28.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. СЕНСОРНЕ ВИХОВАННЯ ( І молодша група)

Заняття: Сенсорика.

 

Тема: “Веселі фігури”.                              

Download
Сенсорика І молодша.pdf
Adobe Acrobat Document 439.5 KB

27.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ДИТИНА В СОЦІУМІ (І молодша група)

Заннятя: дитина в соціумі.

 

 Тема: “Взуття”.

Download
Взуття І молодша.pdf
Adobe Acrobat Document 371.3 KB

24.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПРИРОДОЮ

(І молодша група)

Заняття: Ознайомлення з природою.                                

 

Тема: “Сонячна квітка”.

Download
Кульбабка І молодша.pdf
Adobe Acrobat Document 361.7 KB

22.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ. МАЛЮВАННЯ

(І молодша група)

Заняття: розвиток мовлення.

 

Тема: “Тепле сонечко пригріло- і природі не до сну”.

Download
Тепле сонечко пригріло І молодша.pdf
Adobe Acrobat Document 440.3 KB

21.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.КОНСТРУЮВАННЯ (І молодша група)

Заняття: Конструювання.

 

 Тема: “Квіточки весни”.

Download
Квіточки весни І молодша.pdf
Adobe Acrobat Document 534.6 KB

16.04.2020 

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ЛІПЛЕННЯ (І молодша група)

Заняття: ліплення.

 

Тема: “Листочки на деревах”.

Download
Листочки на деревах ранній вік.pdf
Adobe Acrobat Document 423.5 KB

14.04.20

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. СЕНСОРИКА (І молодша група)

Заняття: сенсорика.

 

Тема: “Чарівні крупи”.

Download
Чарівні крупи сенсорика (1).pdf
Adobe Acrobat Document 594.9 KB

13.04.20

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З СОЦІУМОМ

(І молодша група)

Заняття: Ознайомлення з соціумом.

 

Тема: ” На прогулянку підемо,одяг потрібний знайдемо”.

Download
Дитина в соціумі - одяг - ранній вік.pdf
Adobe Acrobat Document 538.8 KB

10.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПРИРОДНІМ ДОВКІЛЛЯМ (І молодша група)

 

Заняття: Ознайомлення з природою.

 

  Тема:” Птахи”.

Download
Ознайомлення з природним довкіллям І мол
Adobe Acrobat Document 515.2 KB

09.04.2020

 

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ . АПЛІКАЦІЯ (І молодша група)

Download
Аплікація Будинок для песика.pdf
Adobe Acrobat Document 410.1 KB

08.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ .РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ.МАЛЮВАННЯ

(І молодша група)

Download
Розвиток мовлення. Курочка ряба. Малюван
Adobe Acrobat Document 538.3 KB

07.04.2020

Заняття: конструювання.

Тема: ” Будиночок для тварин”.

Мета: вчити дітей за допомогою лего конструктора створювати будиночки для тваринок. Розвивати посидючість та вміння бути уважним.Виховувати вміння піклуватися про тварин.

Гра” Хто в якомубудинкуживе?”.            

 

Мета: розширитиуявлення  дітей про домашніхтварин.

06.04.2020

Заняття. Дитина в соціумі

Тема. Курчатко та його родина

Мета: продовжувати ознайомлення дітей із свійськими птахами,зокрема з курчатком та його родиною, з умовами,  у яких вони живуть; учити будувати короткі описові розповіді про  свійських птахів, вправляти у вживанні слів-ознак та слів-дій.

Хід заняття

1.Відгадайте загадку й дізнаєтесь,хто завітав до нас у гості.

Тук-тук-тук!Тук-тук-тук!

Не сміливий чути стук.

Це з яєчка,мов із хатки,

Проклювалося…( курчатко).

2.Розглядання ілюстрації  із зображенням курчатка.

-Малята, хто зображений на картинці? (Куратко)

-Яке воно? (Маленьке, беззахісне,боязке,пухнасте)

-Хто мама у курчати? (Курочка)

Дорослий демонструє дітям малюнок із зображенням курячої  родини.

-Що вміє робити курочка? (Вона вміє щипати травичку ,кудкудакати,бігати,

Нестися)

-Яка курочка? (Дбайлива, гарненька,рябенька…)

-Хто ще живе в родині курчати? (Півник)

-Що вміє робити півник? (Кукурікати, ходити,щипати травичку.бігати)

-Який півник? (Великий,поважний,хвостатий,голосний)

-Скільки курчаток у курочки? (У курочки багато курчаток)

-Які курчатка?

-Чи велика куряча родина?

-Отже,на малюнку ми бачимо півника,курочку і курчат. Півник поважний, красивий. У нього великий пишний хвіст,червоний гребінець. Курочка рябенька . Вона дбає про своїх курчат. Курчата маленькі,жовтенькі,пухнасті.

Їх багато. Півник і курочка шукають для них зерно.

Запропонуйте малятам повторити розповідь про курячу родину.

3.Гра «Хто як кричить?»

Дорослий пропонує дітям пограти у гру разом із курчатком.

-Обернулись,покружляли,півниками (курчатами,  курочками) стали.

Діти «розмовляють»  голосами птахів, рухаються, імітують їхні рухи. Наприкінці гри перетворюємо дітей на самих себе.

-Обернулися,покружляли,дітлахами знову стали!

4.Слухання вірша М.Познанської «Півники побились,потім помирились»

Півнику-розбійнику,що ти наробив?

Півникові меншому голову розбив!

Як тобі не соромно меншенького бить?

Я не буду,півнику,більш тебе любить!

І пшона не дам тобі,не наллю води.

Помирися з меншеньким,зараз підійди!

Помирились півники і пішли в  садок…

А я їм насипала з хліба крихіток!

-Діти,а серед вас зустрічаються такі «півнички»?

-Щоб після сварки швидко помиритися,пропоную вивчити мирилочку.

Битися – не билися,

Трішки посварилися,

Потім обійнялися,

 

Друзями зосталися!