ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ /

ІІ МОЛОДША ГРУПА

05.05.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ЛОГІКО – МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК (ІІ молодша група)

Логіко-математичний розвиток

 

Тема: Величина предметів. Геометричні фігури.

Download
геометричні фігури ІІ молодша (1).pdf
Adobe Acrobat Document 330.5 KB

04.05.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ДОШКІЛЬНЯТАМ ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК (ІІ молодша група)

Заняття за програмою” Дошкільнятам про сталий розвиток”

 

Тема: Вода-водичка

Download
Дошкільнятам про сталий розвиток ІІ мол
Adobe Acrobat Document 335.0 KB

29.04.2020   

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. МОВЛЕННЄВИЙ РОЗВИТОК (ІІ молодша група)

Мовленнєвий розвиток

 

Тема: Птахи повернулися

Download
мовленнєвий розвиток ІІ молодша Птахи.pd
Adobe Acrobat Document 444.9 KB

28.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ЛОГІКО – МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК (ІІ молодша група)


Заняття. Логіко-математичний розвиток

 

Тема. Геометричні фігури. Орієнтування в часі

Download
Логіко-математичний ІІ молодша. Геометри
Adobe Acrobat Document 396.9 KB

27.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ДИТИНА В СОЦІУМІ (ІІ молодша група)

Заняття Дитина в соціумі

 

Тема: “Різнобарвні квіти”

Download
Квіти ІІ молодша.pdf
Adobe Acrobat Document 368.8 KB

24.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ТАБЛЕТКИ ТА ВІТАМІНИ

(ІІ молодша група)

 

 

Тема: Таблетки та вітаміни.

Download
Таблетки та вітаміни ІІ молодша.pdf
Adobe Acrobat Document 295.5 KB

23.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НВЧАННЯ. ЛІПЛЕННЯ (ІІ молодша група)

Заняття.  Образотворча діяльність. Ліплення.

 

Тема. Наш друг світлофор.

Download
Наш друг світлофор ІІ молодша.pdf
Adobe Acrobat Document 316.6 KB

21.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ЦІКАВА МАТЕМАТИКА (ІІ молодша група)

Цікава математика

 

Тема: Кількісна і порядкова лічба. Орієнтування у просторі.

Download
цікава математика ІІ молодша.pdf
Adobe Acrobat Document 366.4 KB

15.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. АПЛІКАЦІЯ (ІІ молодша група)

Аплікація

 

Тема.”Зайчик в гості завітав”

Download
Аплікація Зайчик в гості завітав ІІ моло
Adobe Acrobat Document 325.4 KB

22.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ДИТИНА У СВІТІ КУЛЬТУРІ. МАЛЮВАННЯ (ІІ молодша група)

Заняття Мовленнєвий розвиток

 

Тема” Небезпечні предмети”

Download
Небезпечні предмети ІІ молодша група.pdf
Adobe Acrobat Document 472.9 KB

14.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ЛОГІКО – МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК

( ІІ молодша група)

Логіко-математичний розвиток

 

Тема. Геометричні фігури. Орієнтування в часі: спочатку, потім.

Download
Логіко-математичний ІІ молодша.pdf
Adobe Acrobat Document 429.8 KB

13.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ДИТИНА В СОЦІУМІ (молодша група)

Заняття. Дитина в соціумі

 

Тема. «Дбайливі господарі та господарки»

Download
Дитина в соціумі.pdf
Adobe Acrobat Document 337.7 KB

10.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПРИРОДНІМ ДОВКІЛЛЯМ (ІІ молодша група)

Заняття. Ознайомлення з природним довкіллям

 

Тема.  Свійські тварини

Download
Ознайомлення з природним довкіллям ІІ мо
Adobe Acrobat Document 439.8 KB

09.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ЛІПЛЕННЯ

(ІІ молодша група)

Download
Ліплення Хоробре мишенятко (ІІ молодша).
Adobe Acrobat Document 275.3 KB

08.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. МОВЛЕННЄВИЙ РОЗВИТОК  (ІІ молодша група)

 

 

Download
Мовлення. Люди звичай бережуть ІІ молод
Adobe Acrobat Document 350.6 KB

07.04.2020

Заняття. Логіко-математичний розвиток

Тема. Орієнтування в просторі. Величина предметів

Мета:продовжувати вчити дітей визначати місце розташування предметів;

закріпити вміння орієнтуватися  в просторі,вживати слова за, перед; порівню-

вати предмети за величиною (вищий, нижчий).

Матеріали: текст казки «Ріпка», ілюстрації до казки;  набір геометричних фігур (один жовтий круг,шість трикутників однакового кольору й різного розміру).

Хід заняття

1.Пригадати разом із  дітьми казку «Ріпка».

2.Перегляд ілюстрацій  до казки.

Запитання :

-Хто посадив ріпку? (Дід)

-Хто першим прийшов тягти ріпку? (Дід)

-Хто прийшов за дідом? (Баба).Хто прийшов потім?

-Хто був  останнім? (Мишка)

-А хто був перед Мишкою? (Кішка)

-Хто стояв за дідом? (Бабка)

-Хто був за бабкою? (Внучка)

-Хто тягнув ріпку перед кішкою? (Собака Жучка)

-Хто серед них був найвищий? найнижчий?

-Хто вищий: бабка чи внучка?

-Хто нижчий:  кішка чи Жучка?

3.Гра «Склади казку»

У кожної дитини набір геометричних фігур: жовтий круг і шість трикутників

(від найбільшого до найменшого).

-Розгляньте й назвіть геометричні фігури.Яка з них схожа на ріпку?(Жовтий круг)

-Рогляньте  трикутники й викладіть їх за  розміром від найбільшого до найменшого.

-Що  нагадують вам трикутники? (Дорослий підводить дитину до думки про те,що ці  фігури схожі на героїв казки.)

 

-Яка фігура дід? (Найбільший трикутник).

06.04.2020

  Тема: “Безпечні ігри з домашніми тваринами”.

(Дитина в соціумі)

Мета: навчити дітей з обережністю ставитись до тварин, які проживають поруч; вчити не ображати та не застосовувати силу проти них, вміти піклуватись про улюбленців.

Запитання:      

-Які у вас є тварини?

-Де можуть жити тварини?

-Чому не можна ображати тварин?

-Що ми робимо після гри з тваринами?

Гра”Розкажи про тваринку”.

 

Мета: вчити дітей розповідати про своїх улюбленців

Уроки обережності - Бродячі тварини (Уроки тітоньки Сови) Четверта серія з циклу «Уроки обережності» з тітонькою Совою про те, що робити дитині, якщо вона у дворі чи на вулиці зустріне бродячих тварин, і як вберегтися від неприємностей.